Лікар кардіолог – Вінниця

Лікар кардіолог – Вінниця

Лікар-кардіолог – фахівець з кардіології, медичний працівник, який займається діагностикою, лікуванням і профілактикою хвороб серця.

Найнебезпечніша хвороба-запущена хвороба. Ніяка хвороба не починається зі смерті. Але будь-яка, скільки-небудь серйозна, закінчується або смертю, або серйозними і постійними проблемами зі здоров’ям.

Серцевосудинні захворювання мало не найпоширеніша причина смерті і нездужань серед всього населення. Але, на жаль, не дивлячись на це, багато хто продовжує ігнорувати очевидні симптоми і не надавати значення менш яскравим ознаками.

Першим дзвіночком зазвичай виявляються вже серйозні проблеми. Коли лікар, дивлячись на результати обстеження, хитає головою. Завжди краще якщо Ви прийдете до кардіолога першим. Коли все ще можна змінити.

Менше часу більше результатів

Якщо у Вас немає часу, робота, сім’я, справи …

В нашій Вінницькій клініці є кілька інших варіантів: Кардіолог – обстеження онлайн або на будинок;

Природно, що перше для найбільш легких нездужань, щоб не витрачати час на повне обстеження, але при цьому не залишати поза увагою можливе захворювання.

Повноцінне обстеження: кардіолог додому

А в тором випадку ви зможете отримати повноцінну консультацію. Вірний шлях лікування на ранніх стадіях може визначити тільки хороший кардіолог. Вінниця має всього кілька клінік де можуть дати кваліфіковану допомогу, поки хвороба ще не розвинулася.

Визначити причину, розписати Вам, як її не посилювати її без втрат для роботи і сім’ї, запропонувати ті чи інші методи лікування або додаткового обстеження – все це забезпечує лікар кардіолог. Обстеження може проводитись як на дому (швидше за огляд), так і в стінах клініки.

Всі наші зусилля спрямовані на те, щоб зробити огляд найбільш продуктивним і зручним для Вас.

Група ризику

У групи ризику ходять люди, чиє життя і робота в’язані з нервовими стресами, фізичним навантаженням. Так само в групу ризику потрапляє і кожна людина після того, як переступить певний віковий бар’єр: 40-45 для чоловіків і 45-50 для жінок.

Пройдіть обстеження сьогодні, щоб не проходити сім кіл лікування завтра.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами: (067) 443 03 83, (0432) 57 20 90 або за адресою: вул. Малиновського, 26, ІІ поверх, м Вінниця, Україна.

Для он-лайн консультації скористайтеся електронною поштою: info@vinalfamed.vn.ua.