УЗД серця в Вінниці

Що таке УЗД серця

Серце не дарма вважається головним органом людського тіла. Від його роботи залежить не тільки життя людини, але і можливість розвитку тих чи інших захворювань і їх ускладнень. Тому не варто зволікати, якщо ви відзначили хоча б які-небудь відхилення в роботі серця. Від того, наскільки відповідально людина ставиться до організму, залежить його довголіття, позбавлене хвороб.

Сучасним методом діагностики роботи серця вважається ехокардіографія. Сучасна ультразвукова апаратура дає підстави застосовувати цей метод як досить точний спосіб оцінки діяльності серця і виявити можливі відхилення. Ціна подібної діагностики є невисокою, у порівнянні з можливістю уникнути або попередити захворювання серця і їх відхилення (інфаркт міокарда, тромбоз крупних судин і аорти).

Ультразвукова ехографія (або просто – ехокардіографія) – метод діагностики, заснований на відмінностях у відображенні ультразвукових хвиль, що проходять через тканини і системи організму різної щільності.

Це дослідження дає можливість оцінити руху лівих і правих відділів серця, що має особливе значення для оцінки функціонального стану міокарда, визначити розміри порожнин серця, оцінити стан всіх оболонок серця, великих судин і аорти.

Цей метод є візуальним, тобто на екрані монітора ми бачимо структуру і роботу серця. Саме через цю особливість УЗД серця в першу чергу призначена для вивчення анатомії серця в нормі та при різних захворюваннях.

Широкі можливості і висока інформативність, неінвазивний і нетравматічність дослідження, його безболісність зробили ехокардіографію обов’язковим стандартним методом обстеження кожного пацієнта з серцевими захворюваннями. Також відлуння серця обов’язково слід робити для профілактики хвороб серця, якщо людина активно займається спортом, має хронічні захворювання дихальних шляхів, часто знаходиться в стресових станах, а також в літньому віці.

Основні показання для проведення УЗД серця в Вінниці

За допомогою до лікарів, які в обов’язковому порядку призначають проходження УЗД серця, слід звертатися у випадках появи таких симптомів:

• Шуми в серці, виявлених в ході вислуховування і порушення ритму;

• Вболівай в районі серця і грудної клітки;

• Ознак серцевої недостатності (наприклад, збільшення розмірів печінки, набряклість ніг);

• У випадках хронічної і гострої (інфаркт міокарда) ішемії;

• Швидкої стомлюваності, задишки, відчуття нестачі повітря, частого придбання шкірою білого відтінку, синюшности шкірних покривів навколо губ, вушних раковин, верхніх і нижніх кінцівок.

Професійне УЗД серця в Вінниці від клініки ВінАльфа-Мед за доступними цінами

Ультразвукові сканери експертного класу, якими обладнаний медичний центр профілактичної медицини ВінАльфа-Мед, дозволяють повноцінно реалізувати сучасні можливості ультразвукового дослідження серця.

Разом з професіоналізмом і досвідом наших лікарів це дозволить вам з високим рівнем інформативності, безболісно, безпечно і швидко отримати необхідну медичний висновок і не важливо, це тільки УЗД молочних залоза або ж УЗД в гінекології.