УЗД молочних залоз у Вінниці

Що таке УЗД молочних залоз

Не секрет, що бажання будь-якої жінки – це красива і здорова груди, адже саме ця частина тіла з давніх часів є символом жіночності і привабливості.

На жаль, відсоток жінок, які страждають на рак молочної залози, зростає з року в рік. До сприяючих чинників належать несприятлива екологія, прискорений ритм життя, особливо в великих містах, хронічна втома і схильність постійних стресів.

Своєчасне звернення до висококваліфікованої лікаря-мамолога клініки «ВінАльфа-Мед» забезпечує не тільки правильну постановку діагнозу, але і позитивний результат подальшого лікування. Тільки фахівець високого рівня і зі значним професійним досвідом на підставі ретельного обстеження із застосуванням сучасних технологій діагностики захворювань молочних залоз має можливість поставити точний діагноз і призначити адекватне лікування, яке в більшості випадків призводить до позитивних результатів.

УЗД молочних залоз – це один з основних методів дослідження структури молочної залози, який дозволяє лікарю виявити наявність деяких захворювань, що супроводжуються появою ущільнень, новоутворень, кіст або інших змін в тканинах молочних залоз.

УЗД молочних залоз є абсолютно безпечним і безболісним методом діагностики, який може бути призначений лікарем-маммологом з метою уточнення характеру змін молочної залози.

Показання до обов’язкового УЗД молочних залоз у Вінниці

При виникненні хоча б однієї з таких симптомів потрібно негайно звернутися до лікаря:

• Болі в грудях або в сосках. Біль під ложечкою;

• Виникнення асиметрії грудей;

• Ви старше тридцяти п’яти років, і ще жодного разу не проходили ультразвукове обстеження молочних залоз;

• З’явилися ущільнення в області грудей;

• Ви – мати грудної дитини, і у вас проблеми з годуванням грудьми;

• Ви були травмовані в область молочних залоз, і інші.

Рекомендується проходити профілактично всім жінкам, навіть при відсутності будь-яких змін в молочних залозах.

У розвинених країнах Європи, жінки старше сорока років проходять УЗД молочної залози раз на рік, що практично виключає варіант несподіваної появи якого-небудь захворювання грудей.

Діагностична цінність УЗД, як і інших діагностичних методів (рентген, мамографія, комп’ютерна та магнітно-резонансна томографія та ін.) Прямо пропорційна хорошому обладнання і професіоналізм лікаря.

Роблячи УЗД молочних залоз в нашому центрі Ви довіряєте своє здоров’я найкращих лікарів у Вінниці!

 

Наш медичний центр Вінниці ставить перед собою завдання – виявити можливі хвороби молочної залози на ранній стадії розвитку, тому ми розробили ряд діагностичних програм, які дозволяють своєчасно попередити наших пацієнтів про потенційну хвороби. Адже відомо, що багатьох проблем зі здоров’ям можна уникнути, якщо проходити профілактичний огляд регулярно. Наше діагностичне обладнання відноситься до апарату експертного класу, що дає можливість виявляти найменші відхилення в структурі молочних залоз. Ми впевнені, що кожен наш фахівець cделаtт все залежне від нього для досягнення найкращого клінічного ефекту.