Гінекологічне УЗД для дорослих і дітей в Вінниці

Гінекологічне УЗД для дорослих і дітей в Вінниці

Неінвазивне дослідження організму людини за допомогою ультразвукових хвиль – в нашому випадку УЗД гінекологія.

В процесі глибокої діагностики репродуктивних органів жінки, в тому числі і тіла матки, завжди використовується УЗД, причому для дорослих і дітей відповідно. Далі ми розглянемо деякі типи ультразвукового дослідження, їх відмінності, а також область застосування.

Труднощі в традиційному огляді пацієнта

Доступ до репродуктивних органів жінки вельми обмежений, тому для глибокого аналізу і діагностики їх стану використовують спеціальні ультразвукові прилади, що дозволяють окреслити картину стану і положення деяких органів або предметів, що знаходяться в матці або яєчниках.

Типи УЗД в гінекології

Розділють два типи УЗД в гінекологиї,які роблять в Винницькій клініці:

  • трансабдоминальное – спеціальний зонд, який вводиться в піхву. Дозволяє отримати загальну картину стану органів малого таза;
  • трансвагинальное – дослідження через черевну стінку. Формує високодеталізованими зображення порожнини матки і області малого тазу.

Найбільш часто застосовуються області в гінекології УЗД це: вагітність, діагностика пухлин і аномалій. Якщо провести не зовсім точне або недостатнє ультразвукове дослідження, то можна пропустити деякі дуже важливі формування в матці, а значить посприяти їх розростання та розповсюдження.

74% всіх досліджень в гінекології, тільки із застосуванням УЗД

За допомогою ультразвукового дослідження визначається:

  • Положення та розвиток плода;
  • Внутрішнє постачання матки кров’ю;
  • Рівень васкуляризації шийки матки;
  • Досліджуються маткові труби, стан яєчників і навколишніх органів.

Більш того основним плюсом ультразвукового дослідження є те, що воно проводиться абсолютно безболісно і без шкоди для організму людини, а значить її можна проводити регулярно і без обмежень.

Професійне УЗД в області гінекології надають лікарі клініки ВінАльфа-Мед в Вінниці

Правильний підхід – ефективний результат

Перше, що необхідно пам’ятати: в гінекології УЗД проводиться тільки на висококласному обладнанні і тільки з залученням кваліфікованого фахівця. Клініка “ВінАльфа-Мед” надає всі послуги для швидкого, якісного та, що найголовніше, інформативного аналізу стану організму жінки за допомогою ультразвукового дослідження.

У цій клініці Ви отримаєте повну інформацію про стан матки або Вашої майбутньої дитини, отримаєте вичерпну консультацію від акушера, а також пройдете ще ряд діагностичних процедур для більш повного аналізу організму.

Перевіримо, досліджуємо, зробимо правильні висновки!

Зверніться сьогодні і ми запишемо Вас на завтрашній прийом, зробіть дзвінок негайно і вже через кілька годин Вас буде оглядати професійний акушер-гінеколог.