Медикаментозне переривання вагітності

Вагітність не завжди є бажаною для жінки.
Яким способом жінка зробить аборт, залежить не тільки від її бажання, але і від загального фізичного стану. Якщо вона здорова, то лікар завжди запропонує їй «найменше з бід» -медикаментозне аборт.

Наслідки медикаментозного аборту мінімальні, а ускладнення дуже легко піддаються лікуванню, яке зводиться, в основному, до прийому антибіотиків. Однак існують і протипоказання, про які слід знати всім тим, хто зважився на процедуру переривання вагітності. У деяких випадках такий спосіб неможливий, але завжди це повинен вирішувати лікар.

Медикаментозне переривання вагітності являеется одним з “безпечних” для організму жінки, так як його вплив не впливає на репродуктивну функцію жінки. В майбутньому молода мама зможе не тільки виносити і народити здорову дитину, але і зберегти своє жіноче здоров’я.
При такому вигляді аборту жінці не обов’язково перебувати в стаціонарі, досить звичайного обстеження в клініці і проходження необхідних процедур (здача аналізів, УЗД).

Тільки досвідчений лікар гінеколог може правильно провести процедуру медикаментозного аборту, тому що це дуже складний процес з використанням декількох видів медикаментів. Схема призначення препаратів завжди розробляється індивідуально.
Лікарська речовина діє на плодове яйце таким чином, що воно як би відривається від стінки матки і виходить разом з рясними менструальними виділеннями.

Після проведення процедури переривання в обов’язковому порядку жінка повинна через 24 години пройти додаткове обстеження, щоб виключити можливість триваючої або неповної вагітності. Якщо аборт відбувся, то подальший профілактичний прийом лікарських препаратів призначається також лікарем і тільки за результатами аналізів.

У клініці ВінАльфа-Мед Ви можете пройти УЗД плоду та отримати консультацію лікаря гінеколога вищої категорії, який проведе діагностику і відповість на всі Ваші запитання.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *