Виняткова лабораторна діагностика відразу трьох типів і різновидів!

Виняткова лабораторна діагностика відразу трьох типів і різновидів!

Перед початком курсу лікування або навіть формування діагнозу пацієнта проводиться вичерпна лабораторна діагностика здоров’я для найбільш правильною і точної оцінки стану організму. Давайте визначимо, чому сприяє точне обладнання і наявність всіх необхідних умов для проведення такого роду аналізів.

Як визначити наявність і ступінь хвороби?

Більшість лікарень, існуючих на сьогоднішній день, проводять дуже “цікаву” діагностику. Цікаву саме з точки зору наочності. Більшість з них базується на думці лікаря, який з тих чи інших симптомів може дати загальну оцінку стану організму. Але мало хто знає, що наочним методом тільки 43% пацієнтів можна дати дійсно точну оцінку, причому в 88% випадків лікар не може визначити ступінь захворювання, а також наявність інших аномалій і захворювань.

Таким чином доктор навіює пацієнтові помилкове відчуття спокою, прописує неефективний курс лікування, що, надалі, виллється у великі грошові витрати, втрату часу, а значить хвороба може прогресувати і розвиватися без оповіщення самого хворого.

клінічна лабораторна діагностика – рішення усіх проблем

Рішення в даній ситуації одне-єдине – звернутися до дійсно кваліфікованих лікарів, які мають доступ до точному обладнанню, передовим реагентів, а також володіє величезним досвідом роботи. Такі фахівці не повинні базувати діагноз на власних доводах, а перевірять всі по кілька разів.

Після такого обслуговування пацієнт отримує вичерпний перелік недуг різних ступенів тяжкості, а також напрямок на повний лікувальний курс, який торкнеться практично всі проблемні ділянки Вашого організму.

Передове устаткування і професійні лікарі тільки у нас

У медичному центрі “ВінАльфа-Мед” присутній відразу три типи лабораторій:

 

  • Клініко-діагностичні;
  • Науково-дослідні;
  • Лабораторії промислової аналітики.
    Таким чином, перед пацієнтом постає цілий комплекс з проведення лабораторної діагностики, аналізу організму, а також для діагностики їжі, приміщень та інших поширених місць, збудження хвороб.

У цій клініці Ви отримаєте належне обстеження, яке визначить хвороба з імовірністю 99%.

Ваше здоров’я вам подякує!

Зв’яжіться з нашим консультантом і запишіться на пробну безкоштовну клінічну лабораторну діагностику прямо зараз. Зверніться негайно і Ваше тіло скаже Вам тільки спасибі!