Гіпертонічна хвороба 2 ступеня: дійсно прихована загроза здоров’ю

Гіпертонічна хвороба серця 1, 2 і 3 ступеня

Гіпертонічна хвороба в періоди прогресування має три рівні розвитку, кожен з яких відрізняється своїми специфічними симптомами і здатний завдати непоправної шкоди людському організму. Далі ми проведемо деякі паралелі між цими рівнями і розповімо про них більш детально.

Причини і симптоми ускладнення недуги

Отже, медична історія гипотермической хвороби по терапії включає в себе три ступені розвитку, кожна з яких має свої симптоми:

  • гіпертонічна хвороба 1 ступеня, артеріальний тиск: 140-159 / 90-99 мм рт. ст. Підвищений тиск і легке нездужання;
  • гіпертонічна хвороба 2 ступеня, артеріальний тиск: 160-179 / 100-109 мм рт. ст. Тут уже для зниження тиску необхідно виробити систему прийому препаратів. Можливе збільшення лівого шлуночка серця;
  • гіпертонічна хвороба 3 ступеня, артеріальний тиск:> 180/110 мм рт. ст. Порушення кровообігу, в тому числі і мозкового, підвищується ризик інфаркт міокарда.

Здавалося б, найбільш небезпечною є гіпертонічна хвороба 3 ступеня, але це не зовсім так. Справа в тому, що саме в цей період у хворого присутні явні симптоми захворювання, а значить йому нададуть належну допомогу. Що стосується другого ступеня, то тут присутня підвищена небезпека, так як симптоми не явні, в результаті чого пацієнт навіть не підозрює про прогресуванні захворювання.

Вичерпне лікування гіпертонічної хвороби

Лікуванням гіпертонічної хвороби 2 ступеня, та й усіх інших рівнів ускладнень займається професійний кардіолог,

а в деяких випадках навіть кардіохірург. Звичайно ж, захворювання краще лікувати на ранніх стадіях формування, тому як тут можна обійтися простий профілактикою.

Але все ж, якщо Ви допустили розвиток гіпертонії і не можете змиритися зі станом здоров’я, то варто звернутися до медичних центри, де Ви отримаєте не тільки підтримку, але і кваліфіковану допомогу.

Варто лікуватися тільки у професійних кардіологів

Кардіологи медичного центру “ВінАльфа-Мед” вже протягом 10-ти років займаються лікуванням гіпертонії всіх рівнів складності. У цьому їм допомагає високотехнологічне обладнання, професійний персонал і всі необхідні умови для проведення операцій світового рівня.

Звернувшись в даний центр, Ви, в першу чергу, отримуєте висококваліфіковану допомогу, пильну увагу до Вашого захворювання, сприятливе середовище для викорінення недуги, а також професійні консультації.

Лікування хвороби серця без хірургічного втручання

Навіть незначне поколювання в купи – ознака розвитку гіпертонії (хвороба серця відповідно), а значить, пора бити тривогу і звернутися за кваліфікованою допомогою. Зателефонуйте зараз і запишіться на прийом і діагностику. Не зволікайте – час не чекає!