Гінекологія: цілодобове спостереження за станом здоров’я пацієнта

Гінекологія: цілодобове спостереження за станом здоров’я пацієнта

У процесі вагітності жінці необхідна постійна допомога, підтримка і регулярні обстеження для визначення проблемних періодів і ділянок перебігу вагітності. Давайте розберемося, чому важлива цілодобова гінекологія і що вона може надати рядовий пацієнтці.

Відсутність підтримки і допомоги

Вагітність – важливий етап в житті кожної жінки, так як саме в процесі вагітності здоров’я жінки і її майбутньої дитини піддається найбільшій небезпеці. Так, звичайно, кожна жінка знає, що плід необхідно тримати в теплі, що протипоказаний алкоголь і фізичні навантаження, а також що необхідно дотримуватися дієти, але не кожна може визначити відхилення, які мають не зовсім явні симптоми.

У процесі вагітності матка, піхва і яєчники можуть піддаватися загрозі у вигляді кісти, молочниці, ендометріозу або запальних процесів. Дані відхилення може виявити тільки досвідчений гінеколог, у якого необхідно регулярно проходити огляд. Якщо не вжити відповідних заходів, то можна домогтися дострокового припинення вагітності або ж зовсім мати справу з викиднем.

Впевненість в безпеці дитини та вагітності

Для того щоб вагітність пройшла успішно необхідно створити певні умови, тобто середовище для правильного розвитку плоду.

  • По-перше, необхідно весь час знаходиться в комфорті, і організувати правильне харчування;
  • По-друге, організувати регулярні відвідування гінеколога, з подальшими його консультаціями і УЗД плоду вагітним;
  • По-третє, створити графік здачі аналізів, за допомогою яких можна буде дати об’єктивну оцінку стану організму матері і дитини.

Раніше необхідно було записуватися на прийом заздалегідь і відпрошуватися з роботи, сьогодні ж доступна гінекологія, цілодобово надає підтримку, допомогу і необхідні консультації.

Кваліфікована захист і опіка протягом всієї вагітності

Медичний центр “ВінАльфа-Мед” пропонує постійну підтримку на всіх етапах вагітності. Тільки тут Ви зможете отримати вичерпну допомогу, консультації, а також поради від провідних гінекологів та акушерів України.

Більш того Ви зможете лягти в стаціонар, для найбільш правильного розвитку плоду, за допомогою постійного догляду і здійснення унікальної дієти, що відповідає Вашому раціону. Наші фахівці підготують всю необхідну документацію, включаючи лікарняні листи, документація на декретну відпустку, обмінні карти і студентські довідки.

Зробимо вагітність задоволенням!

Оформіть цілодобовий огляд, і Ви побачите значний прогрес у розвитку плоду. Кожен окремий фахівець займеться Вашим станом, що вже гарантує 100% успіх при пологах. Телефонуйте прямо зараз і Ви не пошкодуєте!