Бородавки на стопі – перший крок до знерухомлення людини

Підошвинні бородавки є найбільш поширеним типом наростів, які можуть заподіяти людині не тільки дискомфорт, але і непоправної шкоди. Зараз ми наведемо деякі факти.

Причина виникнення пухирів, бляшок і наростів

Бородавки на стопі виникають з двох причин:

  • Перша: через термоізоляційних властивостей взуття нога дуже сильно нагрівається, завдяки чому неабияк потіє. Таким чином, в порожнині взуття створюється насичена забруднене середовище, бактерії якої осідають саме на Вашій нозі.
  • Друга: вага людини створює певне навантаження на стопу ноги, а значить, саме підошва піддається величезному тиску, що також провокує утворення пухирів, наростів і рубців.

Спочатку такі нарости викликають незначний дискомфорт, який з часом переростає в біль. Але це тільки початок.

Згодом, через відсутність належної допомоги, наріст буде прогресувати, і поширюватися по стопі, супроводжуючись неабияким кровотечею і потертостями. На цьому етапі його буде набагато важче ліквідувати.

Кваліфіковане лікування бородавки на підошві

Звернувшись до професійного дерматолога ще під час розвитку інфекції, Ви, в першу чергу, уникнете поширення хвороби, що вже немало важливо, а по-друге не допустите межі розвитку захворювання, що виразиться в менш болісних процедур на шкірі.

Після всіх дерматологічних заходів Ви отримаєте здорову, доглянуту і, що найголовніше, бездоганну шкіру, яка вже не буде піддаватися бородавок і різного типу наростам.

Якісна клініка – вже 50% успіху!

Передова клініка “ВінАльфа-Мед” володіє професійними дерматологами найвищого рівня, а також нанотехнологіями, здатними ліквідувати бородавки на ступнях практично будь-якого рівня розвитку. Ви отримаєте кваліфіковану допомогу від медичного експерта, що володіє досвідом роботи більше 10-ти років.

Ви отримаєте те, чого найбільше хочете, а саме чисту і ідеальну шкіру, яка зробить Вас набагато привабливіше і впевненіше в собі.

Ми працюємо цілодобово!

Звертайтеся вже зараз і записуйтеся на прийом до нашого дерматолога. Ми чекаємо Вас 24 години на добу 7 днів на тиждень!