Аритмія серця. Cімптоми і лікування

Аритмія серця. Cімптоми і лікування

Не існує людей з виключно здоровим серцем, тому що саме по собі воно є постійно діючим мотором, здатним до зношування. Для того, щоб запобігти будь-яким проявам хвороби, необхідно постійно проходити діагностики і виробляти профілактику, які коштують недешево. Як заощадити і залишитися здоровим, про це далі.

Симптоми хвороби, які повинен знати кожен

Аритмія серця, симптоми якої можуть проявитися не відразу, характеризується зміною частоти і регулярності биття серця, що провокує задишку, запаморочення, біль і тиск в грудях, непритомність, інсульти та інфаркти, а, в кінцевому рахунку, може стати причиною раптової смерті людини. Причинами виникнення даної хвороби може послужити:

Останні, до речі, становлять особливу загрозу, оскільки можуть викликати значні ускладнення в роботі серця. Пам’ятайте, що несвоєчасне звернення до лікаря може викликати незворотної шкоди Вашому здоров’ю.

Продуктивне лікування в короткі терміни

Ліквідувати причину аритмії і саму аритмію може належне медичне обслуговування, у вигляді кваліфікованих лікарів, передової техніки, а також належних умов лікування. Тільки досвідчений лікар-кардіолог здатний визначити ступінь аритмії серця, симптоми хвороби, призначити належне лікування, а також провести всі заходи для вирішення даної проблеми. Також лікар повинен виписати ефективні антиаритмические ліки, дія яких не зашкодить Вашому серцю.

Найбільш гуманним і правильним рішенням в даній ситуації буде звернутися в єдиний центр профілактичної медицини, в якому вже зібрані всі засоби для ефективного лікування хвороби. У такому центрі ви зможете:

  • Швидко провести всі необхідні аналізи;
  • Отримати направлення на лікування, що враховує всі особливості Вашого організму;
  • Зробити вичерпну діагностику всього організму;
  • Заощадити на лікуванні і препаратах;
  • Зробити всі ці процедури в межах одного центру, тим самим заощадивши час.

Не грайте з власним здоров’ям

Центр профілактичної медицини “Вин-Альфа-Мед” пропонує тільки самі передові і ефективні методи лікування і профілактики аритмії. У нас працюють тільки професійні лікарі з закордонним навчанням і багаторічним досвідом роботи. Звернувшись до нас, Ви зможете забути про хвороби раз і назавжди, при цьому перевірите інші органи на наявність проблемних ділянок.

Телефонуйте прямо зараз і ми гарантуємо, що жодна з Ваших болячок не залишиться в стороні. Ми чекаємо вас!